Sklep z chemią budowlaną i materiałami do wykańczania wnętrz Kadem

Firma Kadem S.C działa na rynku wielkopolskim od 25 lat. Współpracujemy z klientami z całego województwa, obsługując zarówno osoby prywatne, jak również sklepy. W sprzedaży detalicznej mamy produkty znanych i cenionych w branży marek: Kerakoll, Sopro, Paradyż, Tubądzin, Domino, Ceramika Evo, Limone, Cerrad, El Casa, Aztec, Stegu, Rasch, Marburg, fabryki hiszpańskie.

Nasi odbiorcy zyskują dzięki temu dostęp do zróżnicowanego, bogatego asortymentu i mogą korzystać z najlepszych rozwiązań. Nie ma problemu, aby dopasować je pod względem stylu, sposobu wykonania, czy do swojej koncepcji aranżacyjnej.

Asortyment sklepu Kadem

W Kadem znajdziesz bogaty asortyment produktów budowlanych oraz wykończeniowych. Składają się na niego:

• chemia budowlana – kleje, fugi zwykłe i ceramiczne,

• płytki ceramiczne,

• tapety,

• listwy Creative,

• armatura ceramiczna,

• kabiny prysznicowe.

Wśród nich na pewno znajdziesz produkty, które wpiszą się w Twoją koncepcję aranżacyjną i będą kosztowały tyle, że zmieścisz się w założonym budżecie.

Aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów, zachęcamy do zamawiania projektów indywidualnych. W celu skorzystania z tej oferty i zapoznania się z jej szczegółami, prosimy o kontakt z doradcami Kadem!

Jeżeli szukasz dobre wyposażonego sklepu internetowego, w którym obsługa jest profesjonalna i zaangażowana, a asortyment bogaty i dostępny w atrakcyjnych cenach – skontaktuj się z nami. Jesteśmy pewni, że oferta spełni Twoje oczekiwania i pozwoli zrealizować każdy z założonych projektów. Zapraszamy.

Kwiatki w łazience obok zlewu