Baterie łazienkowe umywalkowe i prysznicowe

Oferujemy szeroki wybór baterii łazienkowych umywalkowych oraz prysznicowych. Dostępne są baterie odpowiednie zarówno do dużych, jak i niewielkich umywalek i kabin. Baterie mają różnorodne odcienie szarości i czerni, dzięki czemu będą pasować do aranżacji w wielu stylach. Sprawdzą się w przypadku klasycznych i nowoczesnych łazienek. W zależności od upodobań baterie występują w wersji matowej oraz błyszczącej. Wszystkie urządzenia mają wygodą regulację temperatury oraz ciśnienia wody.

Baterie wannowe ścienne

Poszukują Państwo baterii wannowych ściennych w doskonałym stosunku jakości do ceny? W naszym sklepie proponujemy eleganckie i praktyczne zestawy prysznicowo-wannowe, a także baterie wannowe chromowane. Baterie tego typu są odporne na działanie wilgoci i nawet po wielu latach użytkowania zachowują swój doskonały stan wizualny. Na szczególną uwagę zasługuje ich nowoczesny, geometryczny design oraz łatwość obsługi. Oferowane baterie wannowe ścienne mają standardowy rozstaw mocowań (150 mm), dzięki czemu sprawdzą się przy każdej prawidłowo wykonanej instalacji wodnej.

Zestawy i panele prysznicowe

Ofertę uzupełniają zestawy i panele prysznicowe z deszczownicą natynkową. Proponujemy szeroki wybór produktów do kabin prostokątnych, narożnych, wnękowych, a także ścianek walk-in. Deszczownice prysznicowe natynkowe z panelem to wygodne rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z wielu źródeł wody: głowicy górnej, dyszy bocznych oraz słuchawki prysznicowej.

Aktywne filtry