Kabiny prysznicowe oraz brodziki o różnych kształtach i wymiarach

Oferujemy wysokiej jakości kabiny prysznicowe do łazienek. Kabiny dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu z pewnością dopasują Państwo odpowiedni produkt do swojego wzrostu oraz wielkości łazienki. Wszystkie kabiny w asortymencie wyprodukowane zostały ze szkła hartowanego, które gwarantuje wyższy poziom odporności na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo szkło hartowane w razie pęknięcia nie rozsypuje się na drobne kawałki, w związku z tym jest o wiele bezpieczniejsze dla użytkowników. Wybierając kabiny prysznicowe z naszego sklepu, nie muszą się Państwo również martwić osadami z kamienia i wilgoci. Kabiny pokryte zostały specjalnymi powłokami, które ułatwiają pielęgnację.

Kabiny prysznicowe półokrągłe i narożne

W naszym asortymencie znajdują się kabiny o różnych kształtach. Dysponujemy między innymi kabinami prysznicowymi półokrągłymi oraz narożnymi. Kabiny nie zajmują wiele miejsca i nadadzą się zarówno do małych, jak i bardziej przestronnych łazienek. Dzięki naszym kabinom projektowanie wnętrza łazienki stanie się o wiele prostsze! Kabiny wyposażone są w drzwi przesuwne z nowoczesnymi i eleganckimi uchwytami.

Brodziki łazienkowe

Jeżeli poszukują Państwo odpowiedniego brodzika do zasłony lub kabiny prysznicowej – są Państwo w dobrym miejscu. Ofertę naszego sklepu uzupełniają funkcjonalne brodziki półokrągłe i kwadratowe, w zależności od potrzeb. Brodziki wyprodukowane zostały z materiałów odpornych na wilgoć, które zapobiegają rozwojowi bakterii, grzybów oraz pleśni.

Aktywne filtry