Fugi ceramiczne

Proponujemy fugi ceramiczne firmy Kerakoll w wielu odcieniach do wyboru. Fugi cechują się podwyższoną przyczepnością w związku z tym jeszcze lepiej chronią powierzchnie łazienkowe przed odkształceniami. Doskonale sprawdzą się również przy różnego rodzaju basenach, jacuzzi, saunach i innych pomieszczeniach narażonych na dużą wilgotność. Fuga idealnie nada się do płytek ceramicznych, gresu porcelanowego oraz płytek kamiennych (kamień sztuczny lub naturalny).

Zalety fug ceramicznych

Zastosowanie fug ceramicznych niesie ze sobą wiele korzyści:

    • są one bardziej odporne na brud i łatwiejsze w pielęgnacji,

    • zapobiegają rozprzestrzenianiu się grzybów, pleśni i bakterii,

    • cechują się niską absorpcją wody,

    • ich kolor nie zmienia się na przestrzeni lat,

    • są elastyczne.

Ponadto fugi ceramiczne są odporne na działanie skrajnych temperatur oraz promieni UV. Doskonała wytrzymałość na pękania i uszkodzenia mechaniczne sprawia, że znajdują one zastosowanie w każdych warunkach.

Środki to pielęgnacji fug

W naszej ofercie posiadamy również wysokiej jakości środki do pielęgnacji fug ceramicznych Fuga-Wash Eco. Koncentrat w szczególności nadaje się do mycia fug firmy Kerakoll z serii Fugalite oraz Fugalite Bio i Fugalite Bio Parquet. Produkt nie oddziałuje w żaden sposób na powierzchnie ceramiczne, porcelanowe oraz kamienne. Ułatwia codzienne sprzątanie pozastwiając fugi idealnie czyste i higieniczne. Środek do pielęgnacji fug ceramicznych Fuga-Wash Eco nie zawiera rozpuszczalników.

Aktywne filtry